• Serwis gry-dziewczyn.pl
 • Testowy podgląd tekstu reklamy gry-dziewczyn.pl.
  gry-dziewczyn.pl
 • Serwis gry-dziewczyn.pl
 • Testowy podgląd tekstu reklamy gry-dziewczyn.pl.
  gry-dziewczyn.pl
 • Serwis gry-dziewczyn.pl
 • Testowy podgląd tekstu reklamy gry-dziewczyn.pl.
  gry-dziewczyn.pl


  Ubieranki

  Najpopularniejszymi z gier dla dziewczyn, są oczywiście ubieranki. Typ gier prostych, ale bardzo wciągających. Wystarczy raz zagrać, aby samemu się o tym przekonać. Ubieranki zachęcają różnymi urozmaiceniami. Jednego razu, przebierasz panią nauczycielkę, innym razem pomagasz młodej dziewczynie przygotować się do randki życia, a jeszcze kiedy indziej - szykujesz się do balu maturalnego! Jest wiele różnych rodzajów ubieranek, na przykład ubieranki ślubne, ubieranki gwiazd ( z udziałem znanych postaci, celebrytów, gwiazd rocka, showmanów itp ), ubieranki dyskotekowe, ubieranki zwierząt, ubieranki lalek, dzieci - możnaby tak wymieniać w nieskończoność.

  Cały urok ubieranek, polega na tym - że możesz skakać sobie z gry na grę, zaliczając odpowiednie kreacje. Do wyboru jest tyle, że starczy na wiele godzin zabawy. Załóżmy, że grasz w ubierankę, ubierając barbie. Wybierasz jej obuwie, bluzeczkę, kolor bluzeczki, dobierasz ozdoby, farbujesz włosy. Wszystko robi się przy pomocy myszki, klikając lewym przyciskiem, na symbol zmiany danego typu ozdób/ubrań - czasami są trochę poukrywane po planszy, jednak z łatwością sobie z tym poradzisz. Po ubraniu Barbie, sprawdzasz ją w innych kreacjach, ale po chwili zapewne przestaje Ci się podobać, że od dłuższej chwili przebierasz tą samą osobę w tej samej scenerii. Dlatego cofasz się do listy gier ( klikając przycisk powrót do listy gier ) i wybierasz kolejną ubierankę z listy.

  Każde ubieranki, jak i gry innego rodzaju, możesz komentować oraz polecać znajomym. Rejestracja i logowanie jest nie wymagane. Wystarczy wpisać swój nick, podać komentarz ( minimum 50 znaków ), i kliknąc "Dodaj komentarz" na prawo od okienka z komentarzem. Komentować grę możesz będąc na stronie z grą. Formularz komentarzy znajduje się pod każdą grą, a zaraz po nim, wyświetlane są komentarze graczy - o ile ktoś skomentował daną grę. Badź pierwsza! Pod grą, znajdziesz również pole z linkiem do gry ( link to adres, który możesz podać znajomym ). Zaraz obok linku, znajdują się ikonki ocen, są to oceny wystawiane anonimowo, na stronie. Jeżeli gra Ci się podoba, kliknij zieloną rączkę z kciukiem uniesonym ku górze, oraz czerwoną rączkę, z kciukiem skierowanym w dół - aby odradzić grę. Niedaleko ikonek polecania i odradzania ubieranek, znajdziesz przycisk facebook'a like. Jeżeli lubisz tą grę, koniecznie kliknij ten przycisk. Dzięki temu, Twoi znajomi dostaną informację o fajnej darmowej grze - i będą Ci wdzięczni za polecenie!

  Zwróć uwagę, że grając w ubieranki - będziesz miała możliwość wybierania danych części ubrań w różny sposób. Czasami, po lewej stronie w grze, macie paseczek na którym są ikonki typów przedmiotów. Wystarczy kliknąć dany typ przedmiotu, aby sprawdzić jak postać będzie wyglądać w innym stroju. Innym razem, będziesz ubierać postacie klikając na miniaturki z podgląem samych przedmiotów! Uwaga, bądź czujna, zdaża się, że w grze jest paseczek z możliwością przewijania w górę lub w dół, i ogladanie szerszej palety ubrań lub dodatków. Bywa mało widoczny. Zdaża się też, że ikony zmiany ubrań, są porozrzucane po planszy. Nic trudnego, wystarczy uważnie klikać i stylizować do woli!