• Serwis gry-dziewczyn.pl
 • Testowy podgląd tekstu reklamy gry-dziewczyn.pl.
  gry-dziewczyn.pl
 • Serwis gry-dziewczyn.pl
 • Testowy podgląd tekstu reklamy gry-dziewczyn.pl.
  gry-dziewczyn.pl
 • Serwis gry-dziewczyn.pl
 • Testowy podgląd tekstu reklamy gry-dziewczyn.pl.
  gry-dziewczyn.pl


  Gry o zwierzętach

  W kategorii gry o zwierzętach zaznasz wspaniałych wrażeń, opiekując się zwierzętami, przebierając je i stylizując oraz robiąz z nimi tysiące innych rzeczy. Ta kategoria, przeznaczona jest w szczególności dla miłośników zwierzątek. Zwłaszcza fani futerkowców, doznają tu radości. Przykładowo, możemy wcielić się w rolę słodkiego kotka. Wybieramy jednego z trzech dostępnych, wpisujemy jego imię, a następnie zaczynamy grę. Należy odpowiednio opiekować się zwierzakiem, mając na uwadze jego brzuszek, czystość, a nawet pęcherz i zdrowie! Tylko w Twoich rękach będzie sprawienie, aby przez określony czas, kotek był zadowolony z Twojej opieki. Gry o zwierzętach mają swój specyficzny urok. Potrafią zafascynować i zadowolić, ale czasami i zasmucić. Np w przypadku przegranej gry, słodki kociak jest smutny.

  Grając w gry o zwierzętach możesz również natrafić na grę, w której jesteś ślicznym delfinem. Do Twojego zadania, należy uzyskanie jak największej ilości punktów, poprzez skakanie przez obręcze i wykonywanie innych akrobatycznych kroków, a głównie skoków. W tej grze, musisz zadowolić jak największą grupę osób. Jeżeli zadowolenie publiczności będzie zbyt niskie - koniec gry. Gry o zwierzętach mogą być czasami zarazem grami zręcznościowymi. To właśnie ma miejsce w przypadku omówionej wyżej gry. Aby zdobywać uwielbienie publiczności, wystarczy wykonywać odpowiednie zadania, np zbijanie piłek, skakanie przez obręcz, wysokie skoki, zbieranie obiektów w wodzzie i tak dalej, a po każdym wykonanym zadaniu ( przeskoczenie jednej obręczy, nie koniecznie wszystkich ) trenerka rzuca Ci do wody rybki. Złap je, aby dodatkowo zadowolić publiczność i zdobyć jeszcze więcej punktów.

  Jednak pośród gier o zwierzetach znajdziesz również gry, w których opiekujesz się małymi zwierzątkami. Dajesz im jeść, przewijasz pampersy, zabawiasz, odkładasz aby się przespały. Gier o zwierzętach, jest u nas na tyle dużo, i są na tyle fajne, że śmiało można codziennie przechodzić sobie gry, a następnego dnia do nich wracać. W przeciwieństwie do zwierząt, gry nigdzie nie uciekają :)